Kaagweg 11741 LC

Schagen

+31 224 582886

Bereikbaar tijdens kantoortijden

info@winstpallet.nl

Meer informatie of vragen? Mail ons.

Ons Team

Maarten Muller

Algemeen Directeur & hoofd Inkoop

Contact:

maarten@winstpallet.nl +31224582886 +31624902249
Mail Maarten

Jaap van Vuure

Directeur

Contact:

jaap@winstpallet.nl
Mail Jaap

Siva Sivagnanam

Inkoper

Contact:

Siva@budget-food.nl +31224582886
Mail Siva

Brett Rossen

administratief medewerker

Contact

brett@budget-food.nl +31224582886
Mail Brett

Jose Lubbers

Office Manager

Contact:

jose@budget-food.nl +31224582886
Mail Jose

Paulien Stuifbergen

Financiƫle administratie

Contact:

paulien@budget-food.nl +31224582886
Mail Paulien

Lisette Welp

Administratief medewerker

Contact:

lisette@budget-food.nl +31224582886
Mail Lisette

Ook werken aan het vergroten van uw winstmarges? Of een restpartij aanbieden?